26.01.2017р. у 4 класі Липівської ЗОШ І-ІІІ ст.. відбулися батьківські збори на тему «Підтримайте свою дитину і ви будете пишатися нею!». Власне, зібрання не надто нагадувало типові батьківські збори. Воно пройшло у формі живого діалогу — між класним керівником Цимбалою Н.А., батьками, дітьми і навіть бабусею, які у будь-який момент могли висловити свою точку зору на те чи інше питання.
![](/_ld/5/s35067172.jpg)
Розпочались батьківські збори грою «Створи гарний настрій». Діти і батьки писали слова на літеру «Д», що означали добрі справи, після чого порівнювали та обговорювали написане.
![](/_ld/5/s45557311.jpg)
Присутні мали змогу також переглянути та обговорити відеоролики про виховання «Дитина наче білий аркуш», «Поговоріть зі мною», «Дитячі прохання для батьків», «Заповіді для батьків».
Батьки ділились спогадами, як їх виховували і наказували за непослух їхні батьки, а діти з радістю коментували почуте.
Також було проведено вікторину «Усе про все»
![](/_ld/5/s46053203.jpg)
та анкетування «Моя сім’я».
![](/_ld/5/s83104122.jpg)
На завершення класний керівник звернулась до всіх присутніх словами «Яким буде майбутнє життя наших дітей залежить від нас з вами: батьків, вчителів, та й просто перехожих, яким не байдуже, хто з ними поруч. І щоб наші діти виправдали наші сподівання і не засмучували нас, нам треба просто підтримати їх і тоді будемо пишатися ними.»
|