По всій Україні 26 квітня – День скорботи. І як не дивно, не дико люди іноді виступають ворогами природи, не задумуючись над тим, що є в першу чергу ворогами собі. І тоді трапляється біда. Трагедія сталася навесні 1986 року. «Дзвони Чорнобиля» - це літературно – музична композиція , яку підготували учні 5 класу Тростянецької ЗОШ разом із класним керівником Мельник В. С. та вчителем музики Пурій З. С., приурочену 30- річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС. Виступ школярів - це нагадування нам усім, що Чорнобиль немає минулого часу.
![Вбудоване зображення 1](http://att3.i.ua/attach/%262MrOy8g-/5728859b3266/3/IMG_20160422_113610.jpg) ![Вбудоване зображення 3](http://att3.i.ua/attach/%262MrOy8g-/5728859b3266/4/IMG_20160422_113701.jpg) ![Вбудоване зображення 2](http://att3.i.ua/attach/%262MrOy8g-/5728859b3266/5/IMG_20160422_114645.jpg) ![Вбудоване зображення 4](http://att3.i.ua/attach/%262MrOy8g-/5728859b3266/2/IMG_20160422_115148.jpg)
|