30 березня учні початкових класів Тростянецького НВК побували на екскурсії у Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі».
![](/_ld/5/s25275034.jpg)
Насамперед діти відвідали Меморіальний музей І. Франка. На першому поверсі побачили експозицію про дитячі роки письменника, навчання у Дрогобичі, багато його книжок різних років і видавництв. На другому поверсі – постійно-діючу фотовиставку дрогобицьких художників «Краєвиди Нагуєвичів», подаровані картини, пейзажі з цілої України. На подвір’ї музею є скульптурний ансамбль «І. Франко і світова література». Тут особливо вразив один із найкращих пам’ятників Каменяреві.
![](/_ld/5/s82376215.jpg)
У садибі батьків письменника діти із захопленням слухали цікаві розповіді екскурсовода про дитинство Івана Яковича. А стежка Франка – найромантичніше місце. На ній вирізьблені із дерева герої творів письменника. Також діти відвідали поляну казок.
![](/_ld/5/s94857550.jpg)
У всіх учасників екскурсії залишились приємні враження від поїздки.
![](/_ld/5/s10539521.jpg)
|