31 травня 2016 року у Тростянецькій ЗОШ І-ІІ ст. пролунало свято Останнього дзвінка, яке зібрало дітей, батьків, вчителів, колишніх учнів та гостей.
![](/_ld/3/s84599424.jpg)
Молоді, квітучі та життєрадісні школярі святкували закінчення навчання. Лише дев’ятикласники були сумними, бо для них настала пора прощання зі школою, з дитинством.
![](/_ld/3/s92244777.jpg)
![](/_ld/3/s78566200.jpg)
До усіх присутніх звернулася з вітальним словом директор школи Мар’яна Богданівна Герус. Місцевий парох отець Ігор Ільків привітав усіх учнів, учителів, батьків із закінченням навчального року і поблагословив випускників на щасливу дорогу у самостійне життя. Наказ про переведення учнів 1-8 класів до наступних класів, нагородження учнів 2-8 класів Похвальними листами та про допуск до ДПА учнів 9 класу зачитала заступник директора Орислава Василівна Буга. Директор школи зробила підсумок за навчальний рік і вручила грамоти переможцям районних олімпіад і конкурсів.
![](/_ld/3/s03086849.jpg)
![](/_ld/3/s74621573.jpg)
Багато вітань було присвячено випускникам. Особливо приємними були слова класного керівника Поліщук Ніни Миколаївни
![](/_ld/3/s60228093.jpg)
![](/_ld/3/s14624908.jpg)
та батьків випускників.
![](/_ld/3/s89545165.jpg)
У свою чергу випускники подякували своїм наставникам за здобуті знання.
![](/_ld/3/s61670258.jpg)
Першокласники теж привітали випускників, подарувавши їм вірші та невеличкі дзвіночки на згадку про школу.
![](/_ld/3/s18526212.jpg)
Тож бажаємо мирного неба і щасливої життєвої дороги дорогим випускникам, а вчителям та учням чудових канікул!
![](/_ld/3/s87787764.jpg)
|